Rae Koss alustas teist liigat 100 punkti ja võiduga

-Sander Kuusk | Foto: Siim Semiskar

Reedeses Saku II liiga mängus tegi hooaja avalöögi Rae Koss/Hansaviimistlus (0-0), kes kohtus võõrsil Orissaare Träxiga (0-1). Tugeva teise poolaja teinud külalised võtsid mängu lõpuks veenva 100:79 (25:29, 26:23, 18:9, 31:18) võidu.

Kodumeeskond püsis mängus esimese poolaja lõpuni, mille järel oldi minimaalses eduseisus 52:51. Kolmandal veerandajal sai Rae Koss/Hansaviimistlus enda kaitse paika ning hoidis Orissaare klubi vaid 9 punkti peal. Mängu viimase kümne minutiga suurendasid külalised eduseisu veelgi, võites teise poolaja numbritega 49:27.

Ainult 8 pallikaotust teinud võitjate poolel jõudsid koguni kuus mängumeest kahekohalise punktisummani, neist tulemuslikem Sander Kuusk tõi ligi 19 minutiga 19 punkti ja 8 lauapalli. Toms Provejs lisas 15 punkti ja 6 söötu  ning Kenno Kokk 15 punkti, 5 lauapalli ja 4 söötu.

Hooaja teise kaotuse vastu võtnud Orissaare Träxi eest tegid ilusad etteasted Härmo Lambut (21 punkti, 4 lauapalli ja 5 söötu) ning Aivo Laul (20 punkti ja 8 lauapalli). Raigo Sooär (12) ja Reigo Lass (10) jõudsid samuti kahekohalise skoorini.

Rae Koss/Hansaviimistlus peab enda järgmise mängu juba laupäeval, kui võõrsil kohtutakse Kadrina Karudega (1-0).