fbpx
Close

Rae Koss tõi uueks hooajaks konkurendi ridadest pika esiliigakogemusega ääremängija

-Karl-Kristjan Vaab | Foto: Siim Semiskar

-Karl-Kristjan Vaab | Foto: Siim Semiskar

Algavaks hooajaks Saku I liigasse kerkiv Rae Koss/Hansaviimistlus tugevdas oma ridu veel ühe kogenud mängumehega, kui tiimiga liitub viimased neli aastat Paide Viking Window meeskonnas esiliigas pallinud ääremängija Karl-Kristjan Vaab.

Tartust esmase korvpallihariduse saanud 28-aastane ja 2-meetrine Vaab mängis ennast Tartu Ülikooli süsteemis hooajal 2011/12 esindustiimi välja ning sai Eesti meistriliigas tol hooajal kirja neli kohtumist ja neis keskmiselt 6,7 minutit, 1,5 punkti ja 1,3 lauapalli.

Sealt edasi algas mehe esiliigakarjäär, kui ta mitu aastat esindas TÜ/Rock II tiimi, seejärel SK Torma Sporti ja hooajast 2016/17 alates Paidet.

Lõppenud hooajal olid Vaabi keskmised numbrid Saku I liigas 17 mänguga keskmiselt 24,9 minutit, 11,2 punkti, 5,7 lauapalli ja 1,4 resultatiivset söötu.

Siim Raudla juhendatav Rae Koss/Hansaviimistlus on uueks hooajaks teatanud juba mitme kogenud mängumehe lisandumisest, kui kõige kuulsama nimena tõmbab tiimi särgi selga legendaarne Kristo Saage. Kõrgliigakogemusega tagameestest lisanduvad veel ka Roland Prii ja Riho Suija ja esiliigast saarlane Alvar Väli.

scroll to top