Rait-Riivo Laane ja Ethnikos teenisid hooaja suurima võidu

-Rait-Riivo Laane | Foto: Ethnikos Piraeus BC Facebook

Kreeka korvpalli esiliigas alistas Rait-Riivo Laane koduklubi Ethnikos kindlalt, 82:55 Arkadikose võistkonna.

Esimese veerandaja võitis kodumeeskond seitsme punktiga ning poolajaks kahekordistati vahe. Kohtumise jooksul kaugviskeid suurepäraselt 12/20 tabanud Ethnikos läks viimasele neljandikule vastu 60:42 eduseisus ning kokkuvõttes saadi lausa 27-punktiline võit kirja, mis on neile senise hooaja suurimaks.

Rait-Riivo Laane teenis mänguaega 24 minutit ja viskas selle jooksul 9 punkti (kahesed 1/5, kolmesed 2/3). Lisaks võttis ta 3 lauapalli, andis koguni 8 korvisöötu ning tegi 3 vaheltlõiget, 2 pallikaotust ja 2 isiklikku viga. Tiimi parim oli Paraskeva Martzos 16 punktiga, vastastele tõi 13 silma ja 10 lauapalli Giannis Prodromou.

Liigatabelis asub Ethnikos 16 meeskonna seas (14-12) kaheksandal kohal, Arkadikos jätkab 14. tabelireal.