fbpx
Close

CSKA vastu 40 minutit mänginud Martin Dorbek: teisel poolajal hakkas pilt eest minema

Avatar
-Martin Dorbek | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidi VTB Ühisliigas võitlusliku mänguga koduväljakul Moskva CSKA-le 95:105 alla vanduma, kuigi suur osa kohtumisest juhiti ja vahepeal rebenes Cramo eduseis isegi üle 10 punkti.

Seejuures tuli Cramol kohtumist vaid seitsme mehega mängida, sest erinevatel põhjustel jäid eemale Isaiah Briscoe, Sten-Timmu Sokk, Erik Keedus, Gregor Arbet ja Cedric Simmons.

Täismängu kirja saanud ja 16 punkti kogunud Martin Dorbek nõustus intervjuus ERR-ile, et Cramo mängis väga hea avapoolaja: “Arvestades, mis seisus me olime, me tegime päris okei mängu. Ma polegi VTB liigas varem 40 minutit mänginud. Ma ei tea muidugi, mis tundega nemad tulid mängule…”

Kalev/Cramo juhtis ühel hetkel Venemaa tippklubi vastu juba 14 punktiga ning Dorbeku jaoks olid need nauditavad minutid: “Sellises olukorras ma nautisin iga hetke. Mitte, et ma teisel poolajal poleks nautinud, lihtsalt väsimus tuli ja pilt hakkas natukene eest ära minema.”

“Ma arvan, et (CSKA mängijatele) loeti riietusruumis sõnad peale. Meil tuli väsimus ja neil oli pikem pink ja panid järgmise käigu sisse. Ma arvan, et me võime uhked olla sellise mängu üle!”

Dorbek usub, et selline esitus näitas Kalev/Cramo meeskonnas peituvat sisu.

scroll to top
Inline
Inline