Rait-Riivo Laane mitmekülgne mäng aitas Ippokratise hooaja kolmanda võiduni

-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Kreeka korvpalli esiliigas toimus pühapäeval üks kohtumine, kui Rait-Riivo Laane ja Kosi Ippokratis olid koduväljakul 79:74 paremad Marousi meeskonnast.

Ippokratis alustas mängu suurepäraselt ning avaveerand võideti 27:14. Poolajaks suudeti hoida 11-punktilist eduseisu ja kolmanda veerandaja lõppedes juhiti 62:54. Viimasel neljandikul õnnestus külalistel veelgi lähemale pääseda, kuid Ippokratis siiski kogu edu maha ei mänginud ning kokkuvõttes saadi viiepunktiline võit kätte.

Rait-Riivo Laane teenis ligi 31 minutit mänguaega ja viskas selle ajaga 8 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 0/1, kolmesed 2/6). Lisaks võttis ta 6 lauapalli, andis 5 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas kuuel korral palli ja sooritas ühe isikliku vea.

Ioannis Chatzinikolas viskas võitjate parimana 25 punkti. Dimitris Kalampakas ja Kostas Charissis tõid vastavalt 12 ja 9 silma. Marousi poolelt sai Emmanouil Chatzidakis kirja 22 punkti ning Orfeas Stasinos lisas 17 punkti ja 8 korvisöötu.

Ippokratisele sai nii tabelisse hooaja kolmanda võidu ühe kaotuse kõrvale. Marousi jätkab kahe võidu ja kahe kaotusega.