fbpx
Close

Reinar Hallik enne II liiga otsustavaid mänge: miks me Saku Suurhallis ei mängi?

Avatar
-Reinar Hallik | Foto: Siim Semiskar

Saku II liiga kulmineerub 13.-14. aprillil Väike-Maarja Spordihoones. Poolfinaalides lähevad reedel kell 18 kokku Tallinna Kalev/TLÜ II ja BC Viljandi/telliauto.ee ning kell 20 RSK Tarvas ja Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK.

Hilisemas poolfinaalis astub endanimelise meeskonna eest platsile ka Reinar Hallik, kes ise mitmel hooajal Rakvere Tarvase ridades Eesti meistriliigas mänginud. Milliste emotsioonidega läheb Hallik endise koduklubi vastu?

“Loomulikult on Tarvas palju tuttavaid nägusid ees ja sõprade vastu on alati hea mängida. Läheme oma asja tegema ja tegelikult on Tarvasel rohkem kaotada kui meil,” sõnas Ida-Virumaal korvpallielu edendav Hallik, kelle sõnul neil veel otsest eesmärki Saku I liigasse pürgida pole.

“Mängime nii hästi, kui tiivad kannavad ja läheme samm-sammult edasi. Me pole sel hooajal saanud täiskoosseisuga ühtegi kohtumist mängida ja praegugi on paar meest vigastatud. Mängivad need, kes saavad ja anname endast parima,” lisas mees Basket.ee vahendusel.

Kui Tarvase fännid on Rakverest sõitma pannud suisa fännibussid, siis Halliku sõnul on mängul esindatud ka nende kogukond. “Idast tuleb kõvasti fänne! Ma ei saagi aru, miks me Saku Suurhallis ei mängi? Sealsed korvid on mulle pisut tuttavamad ka, sest Väike-Maarjas pole ma vist kunagi mänginud,” naljatas Hallik.

Enda füüsilise valmisoleku kohta sõnas endine Eesti koondise snaiper järgmist: “Vorm on hetkel päris paha. Sel aastal sai mulle selgeks, et kui trenni ei tee, siis ei kannata isegi teises liigas mängida.”

Saku II liiga pronksimäng peetakse laupäeval kell 12:30 ja finaalis pannakse pall mängu kell 15:00.

Kohtumistest teeb otseülekanded Delfi TV ja kõiki huvilisi hoiab uudistega kursis Basket.ee. Finaalipäeval on saalis kohal ka Korvpall24.ee portaal!

Piletihinnad:

Täispilet 2 eurot
Sooduspilet (õpilased, üliõpilased ja pensionärid) 1 euro
Kuni 18-aastased (k.a) TASUTA

scroll to top
Inline
Inline