Resultatiivseimaks kerkinud Lass ei suutnud naiskonda valusast kaotusest päästa

-Kadri-Ann Lass | Foto: Siim Semiskar

Kadri-Ann Lass kerkis küll Duquesne’i Dukesi resultatiivseimaks, kuid tema naiskond pidi Atlantic 10 konverentsi veerandfinaalis vastu võtma 65:71 kaotuse Saint Louis’ ülikoolilt.

Teisena asetatud Duquesne suutis seitsmendana paigutatud SLU vastu avapoolajal korra viie punktiga ja kahel korral kuue punktiga juhtima minna, kuid vaheajaks kahanes edu ühele silmale (39:38). Kuigi Lass alustas kolmandat veerandit kaugviskega, oli SLU teisel poolajal edukam ja suutis võtta võidu.

Eestlannast ääremängija kerkis 36 mänguminutiga oma naiskonna edukaimaks, kui sai kirja 18 punkti (kahesed 5/10, kolmesed 2/4, vabavisked 2/2), 10 lauapalli, 2 korvisöötu, ühe bloki, ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea.

Julijana Vojinovic tõi Duquesne’i poolel 17 silma ja 9 lauapalli ning Chassidy Omogrosso lisas 11 silma ja 5 lauapalli. Jackie Kemph tõi üleplatsinaisena võitjate kasuks 28 silma.