fbpx
Close

Kadri-Ann Lass: kasutame seda kaotust motivatsiooniks

-Kadri-Ann Lass | Foto: Ekraanitõmmis

-Kadri-Ann Lass | Foto: Ekraanitõmmis

Kadri-Ann Lass kerkis küll Duquesne’i Dukesi resultatiivseimaks, kuid tema naiskond pidi Atlantic 10 konverentsi veerandfinaalis vastu võtma 65:71 kaotuse Saint Louis’ ülikoolilt.

Duquesne’i peatreener Dan Burt oli mängujärgsel pressikonverentsil väga pettunud ning tegi otsese vihje kohtunike suunas: “Me õpetame oma sportlasi korvile läbi murdma selliselt, et nad vigu teeniksid… 27-10… (vabavisete arv vastavalt SLU ja Duquesne – toim.) Isegi, kui viimased kolm vabaviset ära võtta, siis ikkagi kahekordne vahe.”

“Ma samuti ei suuda kaotustega hästi toime tulla. Eriti hooaja sellises faasis, kus pärast kaotust on kõik läbi. Ma senini üritan mõista, mis juhtus. Muidugi ei saa rahul olla ja nagu Chassidy (Omogrosso) ütles, siis me kasutame seda kaotust motivatsiooniks tulevate mängude jaoks.”

Eestlannast ääremängija kerkis 36 mänguminutiga oma naiskonna edukaimaks, kui sai kirja 18 punkti (kahesed 5/10, kolmesed 2/4, vabavisked 2/2), 10 lauapalli, 2 korvisöötu, ühe bloki, ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea.

Mängujärgne pressikonverents täispikkuses:

scroll to top