fbpx
Close

Saimon Sutt: meil noore satsina on potentsiaali veel edukamalt mängida

Avatar
-Saimon Sutt | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas alistas Pärnu Sadam neljapäeval koduväljakul BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa meeskonda 90:66 ning pääses 3:1 seeriavõiduga poolfinaali.

“Vormistamine on alati väga raske, aga arvan, et suutsime külma närvi hoida ja oma mänguplaanist kinni pidada,” kommenteeris Korvpall24.ee portaalile 24 minutiga 17 punkti ja 5 lauapalli kirja saanud Saimon Sutt.

Pärnu tagamängija lisas: “Ma arvan, et suutsime oma kaitse viimases kahes mängus tööle saada ja arvestasime sellega, et nad mõne raske kolmepunktiviske võivad tabada, ent see ei tohtinud saada otsustavaks.”

Näiteks neljapäevases mängus tabas Valga kaugviskeid 6/28 ehk 21,4-protsendiliselt. Seeria kolmandas mängus suudeti Valga tiim selles elemendis samuti välja lülitada, kui nad tabasid 4/15 ehk 26,7%.

LOE KA | Mihkel Kirves: Valga oli väsinud ja ei suutnud meiega kaasa joosta

Sutt usub, et pärnakatel on poolfinaalseerias BC Kalev/Cramo vastu veel üks käik juurde panna: “Tuleb rahule jääda, sest oleme poolfinaalis. Kuna meil on noor sats, siis kindlasti on meil potentsiaali meeskondlikumalt ja edukamalt mängida.”

“Veidi puhkame ja tunneme rõõmu poolfinaali pääsust ning Cramo vastu hakkame valmistuma juba laupäeval,” sõnas Sutt.

Poolfinaalseeria esimene mäng toimub Tallinnas, Kalevi Spordihallis 1. mail kell 19.00.

scroll to top
Inline
Inline