TTÜ ei lasknud esimeses üleminekumängus EMÜ-l end üllatada

-Sten Olmre | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli meistriliiga üleminekumängudes teenis põhiturniiri seitsmes TTÜ võõrsil kindla, 100:74 võidu Saku I liigas teisel kohal platseerunud Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid võistkonna üle.

Eeldataval favoriidil oli võõrustajatega esimesel poolajal tükk tegu, kuigi pausile minnes oldi kümne punktiga ees. EMÜ suutis kolmanda veerandaja alguses vähendada vahe seitsmele punktile, aga viimased kümme minutit algasid ikkagi TTÜ 12-punktilises eduseisus. Külalised lükkasid seejärel aga järgmise käigu sisse, visates 29 silma vastaste 17 vastu, millega teeniti kokkuvõttes 24-punktiline võit.

Sten Olmre viskas TTÜ eest 21 punkti ja Levi Martin Giese tõi omadele 20 silma ning 15 lauapalli. Kaksikduubli tegi ka Toomas Raadik, kelle arvele jäi 17 punkti ja 11 lauapalli. EMÜ parim oli Argo Orumaa 23 punktiga. Ken Karja lisas 14 silma ja võrdselt 12 punkti tõid Ott Sellis ning Joosep Russak.

Korduskohtumine peetakse 27. aprillil TTÜ kodusaalis.