Saint Mary’s lõpetas aasta kindla võiduga, Tassilt hooaja suurim punktisaak

-Matthias Tass | Foto: AFP/Scanpix

Matthias Tassi ja Leemet Böckleri kodumeeskond Saint Mary’s Gaels lõpetas 2020. aasta võidukalt. Eesti aja järgi täna varahommikul lõppenud mängus alistati kodus Sacramento State Hornets 63:45.

Tass viskas kümne minutiga meeskonna esimesest 27-st punktist 12 ning võõrustajad juhtisid 27:14. Poolaja võitis Saint Mary’s 36:22 ja 12-st punktist lähemale oma vastaseid enam ei lastud.

Tass kuulus tavapäraselt algviisikusse ja kogus lõpuks 29 minutiga oma hooaja tippmarki tähistavad 16 punkti (kahesed 6/8, vabavisked 4/5). Lisaks kogunes eestlase arvele kuus lauapalli, üks korvisööt, üks vaheltlõige, kolm pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Tassist rohkem punkte viskas võitjate poolel vaid Tommy Kuhse, kelle arvele kogunes 17 silma. Böckler jäi vigastuse tõttu mängust kõrvale.

Saint Mary’s on sel hooajal kogunud üheksa võitu ja kaks kaotust. Ühtlasi oli tegu hooaja viimase konverentsivälise kohtumisega. Sacramento State’i jaoks oli tegu hooaja esimese kaotusega kolme võidu kõrval.