fbpx
Close

Saku II liiga novembri parimad: Lauri Mets ja Fredi Parker

-Lauri Mets | Foto: Siim Semiskar

-Lauri Mets | Foto: Siim Semiskar

Novembri parimate mängijate valimine on täies hoos ning selgeks on saanud ka Saku II liiga parimad mängijad – nendeks on seekord Lauri Mets ja Fredi Parker.

A-alagrupis palliva Kadrina Karude meeskonna mängija Lauri Mets aitas oma tiimil novembri puhaste paberitega lõpetada. Kolmes peetud kohtumises kogus Mets keskmiselt 16,3 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 2,7 resultatiivset söötu. Novembri parim mäng oli Metsa jaoks Orissaare Träxi vastu, mille ta lõpetas topeltduubliga – 27 punkti, 11 lauapalli, lisaks ka 2 korvisöötu, kirjutab Basket.ee.

B-alagrupi parimaks valitud Fredi Parker mängib Võrumaa ridades. Alagrupis 3. kohta hoidev Võrumaa pidas novembris 4 kohtumist ning oli võidukas kolmes. Teadaoleva kolme mängu statistika põhjal kogus Parker novembris keskmiselt 21 punkti ja 10 lauapalli, lisaks ka 1 korvisöödu, 1 bloki ja 1,3 vaheltlõiget.

Saku liigade parimatele mängijatele paneb auhinna välja liiga nimitoetaja Saku Õlletehas.

Kadrina Karude järgmine kohtumine homme, 8. detsembril, kui külla sõidetakse KK Viimsi/Kesklinna KK meeskonnale. Karulaugu Spordikeskuses pannakse pall mängu kell 18.30. Võrumaa võtab oma järgmises kohtumises 13. detsembril kell 19.30 vastu TÜ/Kuremaa meeskonna.

scroll to top