fbpx
Close

Schröderit taga ajanud Sander Raieste: teinekord mõni mees on lihtsalt nii hea

Avatar
Dennis Schröder ja Sander Raieste | Foto: Siim Semiskar

Noore koosseisuga Eesti korvpallikoondis sai neljapäeval Saku Suurhallis korraliku õppetunni, kui Saksamaa staaride vastu jäädi alla 43:86. Eesti koondise üheks tulevikumeheks peetav ääremängija Sander Raieste pidi oma mänguminutitest suure osa kaitses takistama sakslaste NBA staari Dennis Schröderit.

“Meil oligi algusest plaan, et mina, (Mihkel) Kirves ja (Saimon) Sutt ajame teda taga ja võtame talt mängurütmi ära ning sunnime ta madalama protsendiga visetele,” kommenteeris pärast mängu pettunult tribüüni kõrval istunud Raieste Korvpall24.ee portaalile.

Eestlaste plaan vastaste liidrit eksima sundida eriti ei õnnestunud, kuna Schröder kogus lõpuks väga enesekindlalt mängides 28 minutiga 18 punkti, 10 korvisöötu ja 6 lauapalli.

“Teinekord lihtsalt mõni mängija on nii hea, et mitte midagi ei ole teha. Väga raske oli üks-üks teda katta, kuna võis mööda minna nii vasakult kui paremalt või visata,” lisas 7 punkti ja 3 lauapalli kogunud Raieste ning kinnitas, et koondis soovis kodupublikule sisimas pakkuda palju parema esituse.

Samuti oli Raieste sõnul Eesti poolt vaadatuna probleemiks see, et sakslaste pingimehed sekkusid samuti ülienesekindlalt mängu ning viskasid väga hea protsendiga.

scroll to top
Inline
Inline