fbpx
Close

Serie A2 debüüti ootav Joonas Riismaa: korvpall kui spordiala on igal tasemel samasugune

Avatar
-Joonas Riismaa | Foto: Siim Semiskar

Novembri keskel alustatakse lõpuks mängudega ka Itaalia esiliigas ehk Serie A2 tasemel, kus Pistoia Basket 2000 klubis on kaasa löömas ka Eesti noortekoondislane Joonas Riismaa. Teisipäeval esitles klubi ühe oma suursponsori juures, nagu nad ise kirjutasid, eestlasest juveeli meediale.

“100-protsendiliselt esindusmeeskonna liikmeks olemine tekitab minus suurepäraseid emotsioone. Pean olema valmis mängima ja andma endast parima nende minutite jooksul, mis mulle usaldatakse. Ma pole endale ühtegi konkreetset individuaalset eesmärki seadnud, tahan sel hooajal vaid parimal võimalikul moel uude keskkonda sisse elada ja tiimi aidata,” sõnas 18-aastane Riismaa kokku tulnud meediaesindajatele.

“Oleme teiste noormängijatega head sõbrad ning peatreener käitub meiega väga hästi ja ta usub meie poolt tehtavasse töösse. Loodame, et saame talle usalduse eest tasuda. Mängutase on minu jaoks kindlasti senisest kõrgem ja kõik on keerulisem. Aga korvpall kui spordiala on igal tasemel samasugune. Pean kindlasti edasi arenema kaitse poole peal ning teen selle nimel kõvasti tööd,” lisas peaaegu 2-meetrine mängumees.

Seni pallis välja laenatud Riismaa Itaalia tugevuselt neljandas liigas (Serie C Gold) Montale Libertas Basketi ridades ning oli seal meeskonna kindel liider. Pistoia Basket 2000 otsustas jaanipäeva paiku, et kõrgliiga asemel jätkatakse tegutsemist aste madalamal ehk Serie A2 liigas.

Presentazione ufficiale anche per Joonas Riismaa e Mitch Poletti 💪
Grazie al punto vendita Conad di Viale Adua per l’…

Posted by Pistoia Basket 2000 on Teisipäev, 27. Oktoober 2020

scroll to top
Inline
Inline