fbpx
Close

Tallinna Kalev/TLÜ hankis Leedust lisajõudu, kes juba kolmapäeval ka debüüdi teeb

-Tallinna Kalev/TLÜ | Foto: Siim Semiskar

-Tallinna Kalev/TLÜ | Foto: Siim Semiskar

OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliigas viiendat kohta hoidva Tallinna Kalev/TLÜ-ga on liitunud ameeriklasest ääremängija Ronald Eric McGhee jr, kinnitab estlatlbl.com.

27-aastane ja 198cm pikkune McGhee pallis RealGM veebilehe teatel hooajal 2012/13 USA üliõpilasliigas NCAA Eastern Illinois’ meeskonnas. Teadmata põhjusel sai ta seal kaasa teha vaid ühes mängus 14 minutit, milles võttis 3 lauapalli, andis 2 korvisöötu ja tegi ühe vaheltlõike, aga punktiarvet ei avanud.

Tänavu esindas ta Leedu esiliias osalevat Šilutet, mis asub hetkel 15 võistkonna seas kaheksandal kohal. Tema keskmisteks näitajateks kuue kohtumise kohta olid 20,7 mänguminutit, 9,2 punkti, 2,8 lauapalli, 3,5 korvisöötu ja üks vaheltlõige. Kaks mängu sai kirja ka liigarivaali ja praegu 13. tabelireal paikneva Maižeikai Ereliai meeskonnas, kus viskas keskmiselt 16,5 punkti ja kogus 3 lauapalli.

Tallinna Kalev/TLÜ on täna OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliigas võõrsil vastamisi minemas BK Ogre tiimiga ning uus mängumees on tegemas oma debüüti.

scroll to top