fbpx
Close

Tänane Leedu meistriliiga liidrite duell jääb pidamata

-Kristjan Kitsing | Foto: Ekraanitõmmis

-Kristjan Kitsing | Foto: Ekraanitõmmis

Leedu korvpalli kõrgliigas pidi täna aset leidma Kristjan Kitsingu koduklubi Vilniuse Rytase ja tabeliliidri Kaunase Žalgirise vaheline suur kohtumine, kuid see lükati edasi.

Põhjuseks asjaolu, et pühapäeval tuvastati Rytase meeskonnas üks koroonapositiivne mängija, teatab Rytas oma kodulehe vahendusel. Uut mängu kuupäeva turniiritabelis teisel kohal oleva Rytase ja Žalgirise vahel veel paika pandud pole. Käimasoleval hooajal on meeskonnad kahel korral kohtunud, seejuures möödunud aasta sees. Mõlemal puhul on võidu võtnud Žalgiris: 84:72 võõrsil ja 92:45 kodus.

Praeguse ajakava põhjal ootab Rytast (19 võitu ja viis kaotust) järgmine mäng ees kolmapäeval, 24. märtsil, kui koduplatsil võetakse vastu Pasvalyse Pieno Žvaigždes. Kolm päeva hiljem võõrustatakse tabeli neljandat Utena Juventust. Kristjan Kitsing on kahes viimases matšis jäänud jalavigastuse tõttu eemale.

Žalgiris (19 võitu ja kaks kaotust) peaks Leedus võistlustules olema 23. märtsil Alytuse Dzukijat võõrustades ning viis päeval hiljem on kodus vastaseks Prienai CBet. 25. märtsil minnakse veel ka Euroliiga põhiturniiri raames Kaunases vastamisi Tel Avivi Maccabiga.

scroll to top