Tarvas lõpetas põhiturniiri võiduga G4S Noorteliiga üle, Saage korraldas viskekontserdi

-Kristo Saage | Foto: Siim Semiskar

Saku I liiga tabeliliider RSK Tarvas alistas neljapäeval oma põhiturniiri viimases kohtumises võõrsil G4S Noorteliiga tulemusega 99:88.

G4S Noorteliiga võitis avaveerandi 25:20, kuid poolajavileks oli seis viigis 45:45. Kolmanda veerandaja keskel rebis Tarvas ette 63:55, ent perioodi lõpuks oli nende eduseis kahanenud neljale punktile (72:68). Viimase veerandi alguses viisid Markus Ilveri kaks järjestikust kahest G4S Noorteliiga korraks küll 78:75 juhtima, kuid Tarvas vastas 13:2 spurdiga ja hoidis eduseisu lõpuni.

Võitjate parim oli üleplatsimehena 38 punkti visanud Kristo Saage, kelle arvele jäi ka 8 lauapalli ja 4 korvisöötu. Kaksikduubli teinud Renato Lindmets toetas teda 22 silma ja 10 lauapalliga ning Mihkel Kurg ja Ander Talu tõid vastavalt 15 ja 14 punkti.

G4S Noorteliiga resultatiivseim oli 20 punkti visanud Oliver Suurorg, kes sai kirja ka 7 lauapalli ja 5 korvisöötu. Kristjan Kokk lisas 19 ning Karl-Kristjan Karpin ja Marek Ojamäe viskasid mõlemad 11 punkti. Ran Andre Pehka arvele jäi 10 punkti, 2 lauapalli ja 6 korvisöötu.

Põhiturniiri esikohal lõpetanud RSK Tarvas kogus 21 võitu ja ühe kaotuse. G4S Noorteliiga sai kirja 11 võitu ja 11 kaotust, mis annab neile tabelis seitsmenda koha. Ülejäänud põhiturniiri viimased kohtumised peetakse reedel.