Tassi kodumeeskond sai kindla võidu, Konontšuki oma napi kaotuse

-Matthias Tass | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Eesti aja järgi eile hilisõhtul ja täna varahommikul USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis platsil käinud Artur Konontšuk ja Matthias Tass kätt valgeks ei saanud.

Tassi kodumeeskond Saint Mary’s Gaels sai kahe kaotuse kõrvale juba kümnenda võidu, kui alistas võõrsil California Golden Bearsi 89:77. Saint Mary’s jäi kohtumise alguses küll 2:10 taha, kuid juhtis poolajaks juba 45:29 ning hoidis turvalist edumaad mängu lõpuni.

Algviisikus alustanud Tass viibis väljakul 12 minutit, mille jooksul eksis kahel kahepunktiviskel, võttis 2 lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe vaheltlõike. Eestlase arvele kogunes ka üks pallikaotus ja 3 isiklikku viga.

Artur Konontšuki kodumeeskond Southern Miss Golden Eagles kohtus külla sõitnud North Florida Ospreysiga ning jäi tasavägises mängus alla 69:72. Avapoolaja 29:32 kaotanud Southern Miss püsis mängus kuni lõpuminutiteni.

Vahetusmängijate pingilt alustanud Konontšuk sai platsil olla vaid 6 minutit, enne kui põlvevigastuse tõttu lahkuma pidi. Tema arvele jäi üks lauapall ja üks isiklik viga.

Southern Miss on sel hooajal võitnud kolm ja kaotanud kaheksa kohtumist.