Tederi kodunaiskond pääses napilt kaotusest ja sai juba kümnenda järjestikuse võidu

-Johanna-Eliise Teder naiskonnakaaslastega | Foto: @LadyTexansWBB

USA üliõpilasliiga NJCAA kõrgeimas divisjonis mängiva Johanna Eliise Tederi koduvõistkond South Plains Lady Texans jätkab endiselt täiseduga. Läinud öösel võeti juba kümnes järjestikune võit, kui võõrsil alistati 71:70 (31:8, 14:16, 12:21, 14:25) Southern Idaho Golden Eagles.

South Plains juhtis teise veerandaja alguses juba 33:8 ning näis, et mäng on tehtud. Seejärel hakkas vahe aga vähenema ja 18 sekundit enne lõppu jäädi esimest korda kaotusseisu 69:70. Võiduviske tabas South Plainsi mängija Ka’Lia Smith alles lõpusekundil.

Kohtumist vahetusmängijate pingilt alustanud Teder pääses väljakule 6 minutiks ja ei teinud selle ajaga ühtegi pealeviset. Eestlanna arvele jäi üks lauapall, üks resultatiivne sööt, üks pallikaotus ja 2 isiklikku viga.

NJCAA edetabelis asub South Plains jätkuvalt teisel kohal, jäädes alla vaid Gulf Coast State’ile. NJCAA kõrgeimas divisjonis mängib sel hooajal kokku 183 naiskonda.