Tederi koduvõistkond pikendas võiduseeria 12-mänguliseks

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Siim Semiskar

Johanna Eliise Tederi koduvõistkond South Plains Lady Texans jätkab USA üliõpilasliiga NJCAA kõrgeimas divisjonis 12 mängu järel endiselt täiseduga.

Läinud öösel alistas jooksvas edetabelis teisel kohal asuv South Plains koduväljakul 15. asetusega Seward County 84:71. Kodunaiskond kaotas avaveerandi 21:24, kuid poolajaks juhiti juba 45:38. Kolmanda veerandaja lõpuks oli vahe vähenenud küll neljale punktile (62:58), ent lähemale külalisi enam ei lubatud.

Vahetusmängijate pingilt alustanud Teder viibis platsil kokku 6 minutit, mille jooksul viskas ta 3 punkti (kahesed 1/1, vabavisked 1/2), andis ühe resultatiivse söödu ja tegi 2 pallikaotust.

Võitjate parim oli Caroline Germond, kes viskas 18 punkti ning jagas 13 korvisöötu. Kaotajate resultatiivseim oli Vanda Cuamba 19 punktiga.