Tederi koduvõistkonna suurepärane hooaja algus sai jätku

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Siim Semiskar

Johanna Eliise Tederi kodunaiskond Washington State Cougars teenis USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kolmanda järjestikuse võidu, kui võõrsil alistati 76:63 Colorado Buffaloes.

Washington State võitis avaveerandi 15:8 ning enam juhtohje käest ei lastudki. Esimene poolaeg võideti 33:22 ja kolmanda veerandi järel juhiti 52:41.

Algviisikusse kuulunud Teder sai mänguaega 28 minutit, mille jooksul viskas seitse punkti (kahesed 2/2, kolmesed 1/3), andis ühe resultatiivse söödu ja tegi kolm isiklikku viga.

Võitjate parimad skooritegijad olid õed Krystal ja Charlisse Leger-Walker, kes kogusid vastavalt 25 ning 16 punkti.

Washington State on hooaega alustanud kuue võidu ja ühe kaotusega, NCAA Pac-12 konverentsis on võidetud viiest mängust neli. Colorado saldo on neli võitu ja viis kaotust.