fbpx
Close

Teise liiga klubi Kadrina Karud hankis täienduse New Yorgist

Seda ei juhtu just tihti, et meistriliigast madalamal tasemel registreeritakse mõnel pallimängualal Eesti klubisse välismängija. Kadrina Karud tegid aga tembu ära ja laupäevases teise liiga kohtumises Rae Kossuga võib nende esimene välistäiendus Nikeem De Leon juba platsile silgata.

New Yorgist Bronxi linnaosast pärit 22-aastane ja 193 cm pikk viskav äär De Leon saabus Lääne-Virumaale tegelikult juba nädal aega tagasi, kuid tema klubivahetust võimaldavad viimased dokumendid laekusid Eesti korvpalliliitu äsja ning ametlik kinnitus anti seepeale alaliidust kolmapäeval, kirjutab Virumaa Teataja.

Kadrina Karude mänedžer Raivo Tribuntsov kinnitas ameeriklase liitumist, öeldes, et palluri vahendas peatreener Andres Sõbra käe alla kunagi Rakvere Tarva meeskonnas mänginud David Haughton. “Poiss tuli ise kohale ja tahab ennast Euroopas näidata,” rääkis Tribuntsov.

Tema sõnul erilisi rahalisi väljaminekuid ameeriklasest täiendusega ei kaasne, kui mitte arvestada registreerimistasu alaliidule, palluri toitlustamist ning talle kohalikus hostelis peavarju andmist.

Loe täispikka artiklit Virumaa Teatajast.

scroll to top