Terminal Oil tabas teise liiga võidumängus 17 kaugviset

-Saku II liiga logo | Foto: Siim Semiskar

Esmaspäeval Saku II liiga B-alagrupis kohtumises alistas Terminal Oil (4-2) kindlalt 107:65 (28:14, 30:23, 26:10, 23:18) BC Narva (3-6).

Tartus peetud mängus sai kodumeeskond kiirelt 7:0 algedu ning ei lasknud seejärel külalisi kordagi juhtima. Terminal Oili avaveerandaja 14-punktiline edu kasvas ladusa rünnaku toel poolajaks 58:37 peale. Kolmandal mänguperioodil õnnestus tartlastel veel üks korralik vahespurt (13:0) ning viimase veerandaja eel võitjas kahtlust ei tekkinud. Väljakuperemehed tabasid võrreldes Narvaga (4/24 ehk 16%) suurepäraselt kaugviskeid (17/33 ehk 52%).

Terminal Oili rünnakuid vedas Raido Raudsepp 26 punkti ja 6 sööduga. Erki Saks lisas 21 silma, 7 lauapalli ja 3 vaheltlõiget. Jörgen Õigus tõi 15 punkti (kolmesed 5/9), 6 lauapalli, 4 söötu ja 3 vaheltlõiget. Taavi Leoki arvele jäi 11 silma ning Juss Jürisaar jagas kaaslastele koguni 12 korvisöötu.

Narva liidriks tõusis Dmitri Nazarov, kelle kontosse jäi 25 punkti, 7 lauapalli ja 3 blokki. Sergei Senedjak sai 18 punkti, 12 lauapalli ja 10 pallikaotusega kirja omapärase kolmikduubli.

Tänane võit tõstis Terminal Oili (5-2) B-alagrupi teiseks, BC Narva jätkab kuuendal kohal.

Teisipäevases teise liiga mängus kohtub BC Kalev II (1-7) kodus TTÜ Korvpallikooliga (1-3).