TLÜ ja TTÜ duubelmeeskonnad pidasid hullumeelse lisaajaga trilleri

-Risto Puur | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas pakkusid Tallinna Kalev/TLÜ II (6-2) ja TTÜ KK II (4-4) suurepärase vaatemängu, kui alles lisaajal teenis TLÜ 112:110 võidu. Keila Korvpallikool (6-2) oli kindlalt, 102:62 üle Terminal Oil (1-7) meeskonnast.

TTÜ juhtis peale esimest veerandaega 29:26, kuid TLÜ läks poolajaks punktiga juhtima. Külalised viskasid kolmandal veerandajal 29 punkti TLÜ 14 vastu ja paistis, et üks osapool hakkab võitu vormistama. Kodumeeskond suutis siiski viimasel veerandajal 31 punkti visata ja mängu lisaajale viia, kus TTÜ jaks lõpuks ka otsa sai.

Tom Kaldre tõi võitjatele koguni 30 punkti. Aleksei Ronkeli arvele jäi 22 silma ja 13 lauapalli. TTÜ eest oli kolmikduublile väga lähedal Risto Puur, kes viskas 27 punkti, noppis 12 lauapalli ja jagas ka 9 resultatiivset söötu. 26 ja 22 silma lisasid vastavalt Aleksander Oliver Hint ning Sander Viilup. 18 punkti ja 10 lauapalli jäi Rain Koorti nimele.

Teises mängus juhtis Keila peale kahte esimest veerandaega üheksa punktiga. Järgmisel poolajal tehti aga asjad selgeks, kui visati 56 punkti Terminal Oili 25 vastu ja teeniti kokkuvõttes suur võit.

Võrdselt 22 puntki tõid võitjatele Kevin Sepik ja Norman Rüütsalu. Erik Dzotsenitse lisas 20 silma. Terminal Oili poolelt oli resultatiivseim Steven Saaristu 19 punktiga. Asso Uibo viskas 16 silma.