Leemet Loik viskas 29 punkti, kuid G4S Noorteliiga II lahkus Tartust võiduta

-Leemet Loik | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku I liigas mängiti täna ära üks kohtumine, milles Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid võttis koduväljakul G4S Noorteliiga II meeskonna üle 94:80 võidu.

Võõrustajad asusid esimese veerandaja lõppedes juhtima 27:11, kuid G4S vähendas poolajaks vahe kolmele punktile. Kolmas veerandaeg lõppes viigiliselt, kuid otsustaval neljandikul oli kindlam Eesti Maaülikooli ja see võideti 30:19.

G4S-i poolelt viskas koguni 29 punkti Leemet Loik, kelle arvele jäi veel ka 6 lauapalli ja 3 korvisöötu. Erki Kuhi lisas 17 silma. Võitjate eest tegi hea mängu Joosep Russak, kes viskas 22 punkti, andis 8 resultatiivset söötu ja võttis 6 lauapalli. Argo Orumaa tõi 16 punkti.

G4S Noorteliiga II (11-8) on turniiritabelis kuues, Eesti Maaülikool/Limitex (16-3) autoklaasid paikneb teisel kohal.