fbpx
Close

Tormihoiatus: Keila Korvpallikooli esiliigatiimiga liitub teise liiga skoorikuningas

-Rauno Meerits | Foto: Siim Semiskar

-Rauno Meerits | Foto: Siim Semiskar

Keila Korvpallikool ja peatreener Peep Pahv on saanud väärt täienduse – Saku I liiga uustulnukaga on liitunud harrastussarjade üks mitmekülgsemaid mehi, möödunud hooajal Saku II liigas BC Eesti Maavara/Baltic Agro meeskonda esindanud ja tänavustki hooaega sama tiimi koosseisus alustanud 30-aastane Rauno Meerits.

Alles 16-aastasena korvpalli juurde jõudnud Meerits oli koroonaviiruse pandeemia tõttu katkestatud 2019/2020 hooajal keskmiselt 25 punktiga teise liiga suurim skooritegija, tabades kahepunktiviskeid 62,7%, kolmepunktiviskeid 30,6% ja vabaviskeid 76,9% täpsusega. Lisaks noppis 190 cm pikkune ääremängija 15 kohtumisega keskmiselt 11,6 lauapalli ja jagas kaaslastele 5,4 tulemuslikku söötu – mõlema näitajaga oli Meerits teise liiga paremuselt kolmas mees.

Esiliiga ei ole Meeritsa jaoks võõras, hooajal 2018/2019 sai ta BC Kalev/Cramo I eest 21 mängus kirja keskmiselt 19 punkti ja 7,7 lauapalli. Mullu suve lõpus kuulus Meerits koguni kõrgliigatiimi BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa hingekirja, kuid klubi eest ühtegi mängu kirja ei saanud.

Suure ääre ehk „number nelja“ positsioonil üles antud värske täiendus peaks tooma vajalikku lisajõudu ja -kogemust noore Keila Korvpallikooli esindusvõistkonna eesliini. Meeritsal on võimalik Keila eest debüüt teha juba sel reedel, kui Keila Korvpallikool võõrustab kell 19.30 Keila Tervisekeskuses Tartu Kalev/Estikot.

scroll to top