Tugeva lõpu teinud G4S Noorteliiga asus pronksiseeriat juhtima

-Marko Parkonen ja G4S Noorteliiga korvpallinaiskond | Foto: Siim Semiskar

OlyBet naiste meistriliiga esimeses pronksikohtumises alistas G4S Noorteliiga täna Audentese Spordiklubi 78:69 ning asus kahe võiduni mängitavat seeriat 1:0 juhtima.

Audentese Spordiklubi võitis nii esimese kui ka teise veerandaja 21:19, juhtides poolajaks 42:38. Kolmanda veerandaja esimeses pooles pääsesid Howard Frieri hoolealused kahel korral ka kaheksa punktiga ette. Seejärel haaras initsiatiivi aga G4S Noorteliiga, kes juhtis kolmanda veerandaja lõpuks 57:55, ega loovutanud eduseisu enam kordagi.

Marko Parkoneni juhendatava G4S Noorteliiga resultatiivseim oli 23 punkti visanud Janne Pulk. Marie Anette Sepp ja Helena Stina Svilberg lisasid mõlemad 13 punkti ning kaksikduubli teinud Johanna Eliise Tederi arvele kogunes 12 silma, 10 lauapalli ja 7 korvisöötu.

Audentese Spordiklubi parim oli mängu lõpus viie veaga välja langenud Jane Svilberg, kes viskas 23 punkti ja võttis 8 lauapalli. Greeta Üprus ja Janett Perv tegid mõlemad kaksikduublid, kogudes vastavalt 20 punkti ja 11 lauapalli ning 12 punkti ja 11 lauapalli.

Pronksiseeria teine kohtumine peetakse Audentese Spordikeskuses esmaspäeval, 15. aprillil.