Foster ja Ehte vedasid Kadrina Karud kindla võiduga finaali ja uueks aastaks esiliigasse

-Gregory Foster | Foto: Siim Semiskar

Eesti II liiga esimeses poolfinaalis alistas Kadrina Karud 86:68 Rae Koss/Hansaviimistluse. Võiduga kindlustati järgmiseks hooajaks koht esiliigas.

Kadrina alustas Allan Ehte vedamisel teravamalt ja läks viieminutilise mängu järel ette 12:2. Seejärel ärkas ka Rae Koss, kes tegi 9:0 vahespurdi ja tuli vastastest punkti kaugusele. Tasavägise esimese veerandi võitis Rae Koss numbritega 17:16, kirjutab Basket.ee.

Teise mänguperioodi lõpus loogilisemaid lahendusi leidnud ja kaitses vastased lukku pannud Kadrina haaras Gregory Fosteri vedamisel poolajapausiks 43:28 eduseisu.

Kohtumise teine poolaeg kulges selgelt Andres Sõbra hoolealuste taktikepi all – kolmas mänguperiood Kadrinale 28:15 ja sellega oli sisuliselt mäng tehtud.

Gregory Foster tõi võitjate parimana 40 punkti, 3 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu. Allan Ehte arvele jäi 25 silma, 7 lauapalli ja 3 söötu. Rae Kossu poolelt tõi Marek Einama 12 punkti, 9 silma peale jäid Madis Šumanov ja Sander Püüa.

Homses finaalmängus tuleb Kadrinal vastamisi minna Keila Korvpallikooli ja KK HITO/BC Karjamaa võitjaga.