fbpx
Close

U18 sarja MVP Patrik Saal: eesmärk on saada profikorvpalluriks!

-Patrik Saal | Foto: Siim Semiskar

-Patrik Saal | Foto: Siim Semiskar

Noormeeste U18 vanuseklassi Eesti korvpalli meistrivõistluste finaalkohtumises alistas BC Tartu numbritega 79:69 TTÜ KK/TSK. Tartlaste meeskonna veduriteks olid noormehed, kes juba ka meistriliiga meeskonnas suuremal või väiksemal määral oma võimaluse on saanud. MVP auhinna teenis hea esitusega suur äär Patrik Saal.

“Suutsime hea mängu teha. Suutsime ennast algusest peale hästi häälestada, enda mängu peale suruda ja see oligi mängu võti,” sõnas Saal Korvpall24.ee portaalile. “Usun, et suutsime vastast üllatada oma agressiivsuse ja kaitsemänguga.”

Viimasel veerandil, 6.37 enne mängu lõppu, tuli TTÜ Korvpallikooli meeskond korraks küll viie punkti kaugusele, kuid tartlased suutsid mängu kindlalt võidusadamasse tüürida.

Saal kommenteeris seda hetkelist peataolekut: “Keskendumine kadus momendiks ja oli korraks sellega päris pahasti. Aga suutsime kiiresti ennast kokku võtta ja võidu ära tuua. Suur abi oli pingimängijatest, kuna pink elas platsil toimuvale kõvasti kaasa.”

Finaalis 19 punkti ja 10 lauapalli kogunud 205 cm pikkune mängumees valiti ka turniiri kõige väärtuslikumaks mängijaks. “MVP tiitel tõi muidugi hea tunde. Tore on saada sellist tunnustust. See annab kinnitust, et teen õiget asja!”

Järgmiseks hooajaks on noormehel Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna peatreeneri Priit Venega jutud juba räägitud: “Olen järgmisel hooajal seal olemas. Tahan kõvasti treenida ja oma võimalused platsi peal ära kasutada. Juba sel aastal, kuigi ma palju ei mänginud, siis see treenimine põhitiimiga aitas kõvasti kaasa.”

Lõpetuseks küsisime Saalilt konkreetse küsimuse, kas tema siht on saada profikorvpalluriks? “Jah!” vastas ääremängija resoluutselt.

scroll to top