Ülivõimsa teise poolaja teinud Tartu naiskond teenis Tallinnast suure võidu

-Marie Roosalu | Foto: Siim Semiskar

Eesti naiste korvpalli meistrivõistlustel on hea hoo üles saanud Tartu Ülikool/Kalevi naiskond. Kui oktoobri viimasel päeval alistati kodusaalis 79:67 Tallinna Ülikool, siis teisipäeval mängiti Tallinnas koguni 99:57 (22:23, 26:17, 27:5, 24:12) üle G4S Noorteliiga tiim.

Kaalukeeleks sai kolmas veerandaeg, kus tartlannad lubasid vastasel visata vaid viis silma. Kogu teine poolaeg kuulus Tartu Ülikoolile skooriga 51:17. Võitjad tabasid kolmepunktiviskeid koguni 66,7% tabavusega (8/12) ning võitsid lauavõitluse 45:31.

Vaid 14,5 minutit mänginud Anna Gret Asi kogus võitjate resultatiivseimana 17 punkti, soomlanna Carolina Olivia Rahkonen tõi 16 silma, Tatjana Razguljajeva lisas 15 punkti, Marie Roosalu arvele kogunes 11 silma, 9 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu, Sandra Reinvald panustas 10 punkti ja 9 lauapalliga ning Liina Vähi samuti 10 silmaga.

G4S Noorteliiga poolel viskas Marija Gontšarova 18 punkti, Marie Anette Sepp tõi 11 silma ja Keandra Koorits lisas 9 punkti ja 6 lauapalli.

Kolme naiskonna osavõtul mängitavas Eesti meistriliigas on nüüd Tartu Ülikool/kalevil ja Tallinna Ülikoolil võrdselt kaks võitu ja üks kaotus, G4S Noorteliiga on kaotanud mõlemad senipeetud kohtumised.