fbpx
Close

VÄGEV! Rahvaliiga võistkond mängis karikavõistlustel esiliiga tiimiga viiki

-Reido Sepp (keskel) | Foto: Siim Semiskar

-Reido Sepp (keskel) | Foto: Siim Semiskar

Värskelt alanud Paf Superkarika turniiril sündis juba teises kohtumises korralik üllatustulemus, kui Rahvaliiga võistkond Alexela/Mediq Eesti mängis 76:76 (18:18, 22:23, 20:20, 16:15) viiki esiliiga tiimi Tamsalu Los Toros/TalTechiga.

Nagu veerandaegade skooridest näha, oli TalTechi spordihoones peetud kohtumine oli ülimalt tasavägine ja TalTechi kõrgliigatiimi duubelrivistus oli Rahvaliiga meestega suures hädas ja kõik saab selgeks alles pärast kordusmängu.

Alexela/Mediq Eesti liidriteks kerkisid selles kohtumises 18 punkti visanud Herki Rank, 14 silma ja 11 lauapalli kogunud Kristo Jürgenson, samuti 14 punkti toonud Ove-Kristjan Kallas ning 13 silma ja 8 lauapalli kirja saanud Reido Sepp.

Tamsalu Los Toros/TalTechi resultatiivseimaks tõusis 11 punkti ja 7 lauapalli toonud Roman Konontšuk, Aleksander Oliver Hint ja Marek Ojamäe lisasid mõlemad 11 silma ning vastavalt ka 5 ja 6 lauapalli ning kõrgliigakorvpallist taandunud Norman Käbin tõi 8 punkti ja tegi 4 vaheltlõiget.

Korduskohtumine peetakse esmaspäeval samuti TalTechi spordihoones ning selle seeria võitja läheb teises ringis ehk 1/8-finaalis vastamisi kõrgliigaklubiga Rapla Avis Utilitas.

scroll to top