Vaks ja Meerits viskasid kahe peale 55 punkti ning aitasid BC Viljandi võidule

-Rauno Meerits | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas väljus F-alagrupi viimasest mängust võitjana BC Viljandi/telliauto.ee võistkond, kui alistati BC Rapla 91:75.

Kodumeeskond tegi suure vahe sisse juba esimesel veerandajal, mis võideti 34:15. Rapla vähendas poolajaks kaotusseisu küll 12 punktile, kuid peale kolmandat veerandaega oli Viljandi taas 19 silmaga ees. Viimane neljandik kuulus Raplale 16:13, kuid see neid enam kaotusest ei päästnud.

Võitjatele tõi 30 punkti Ants Vaks. Rauno Meerits lisas 25 punkti, 9 lauapalli ja 11 korvisöötu. 12 silma ja 13 lauapalli jäi Vaiko Riivesi nimele. Rait Viiart viskas Rapla poolelt 12 puntki ja võttis 10 lauapalli. Kenno Kokk toetas omasid 17 punktiga, 16 silma ning 10 lauapalli kogus Henno Meidla.

Viie meeskonna hulgas jäi Viljandi (3-5) oma alagrupis neljandale kohale, Rapla (1-7) lõpetas viimasel positsioonil.