Järveläinenilt pea kaksikduubel, kuid Plymouth ei suutnud kaotusteseeriat lõpetada

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas teenis Joonas Järveläineni kodumeeskond Plymouth Raiders neljanda järjestikuse kaotuse, jäädes võõrsil Newcastle Eaglesile alla 79:104.

Avaveerandi võitis Newcastle juba 32:16 ning poolajale mindi 20-punktilises eduseisus. Kolmanda veerandaja küll külalised võitsid ühe punktiga, kuid vahe oli kokkuvõttes liiga suur, et sellest seisust välja tulla.

Algviisikus alustanud Joonas Järveläinen teenis 32 minutit mänguaega ning viskas selle aja jooksul 13 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 1/3, kolmesed 3/6) ja võttis 9 lauapalli. Eestlane andis ka 4 korvisöötu ja tegi ühe vaheltlõike, kuid kaotas viiel korral palli ja tegi 4 isiklikku viga.

Newcastle’i parim oli 25 punkti toonud Jaysen Paige. Tre Bowman viskas Plymouthi eest 20 silma, Zak Wells lisas 15 punkti ja 14 lauapalli.

12 meeskonna hulgas paikneb Plymouth (5-18) kümnendal kohal, Newcastle (16-6) hoiab teist kohta.