Hermet ja Forca Lleida tunnistasid lähikonkurendi neljapunktilist paremust

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

Hispaania korvpalli esiliigas kaotas Kregor Hermeti koduklubi Forca Lleida tasavägises kohtumises Rio Ourense Termalile 73:77.

Avaveerandi võitsid võõrustajad 19:18 ning poolajaks suudeti nappi eduseisu hoida. Kolmas veerandaeg kuulus samuti Forca Lleidale, kuid viimase neljandiku võitsid külalised 18:12 ning kallutasid sellega mängusaatuse enda kasuks.

Kregor Hermet viskas 17 mänguminuti jooksul 4 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 0/1), võttis 4 lauapalli ning tema vastu sooritati üks viga. Lisaks tegi ta ühe pallikaotuse ja isikliku vea.

Võitjate resultatiivseimad olid võrdselt 15 punktiga Davis Rozitis ja Jhornan Jose Zamora Mota. Forca Lleida parimana viskas 25 punkti Brano Dukanovic.

Turniiritabelis on 18 meeskonna seas Forca Lleida (10-16) 13. kohal, Rio Ourense Terminal (11-15) paikneb kümnendal tabelireal.