Wichita State jõudis poolfinaali, Nurgeri roll statistikas ei kajastunud

-Rauno Nurger | Foto: AFP/Scanpix

Rauno Nurger ja Wichita State Shockers (25-6) jõudsid AAC konverentsi turniiril nelja hulka, kui veerandfinaalis mängiti 89:81 üle Temple Owls (17-15).

Kohtumine oli kuni lõpuni tasavägine, kui Wichita State juhtis 2.23 enne normaalaja lõppu 78:75 ning vormistas võidu 11 tabatud vabaviskega.

Eestlasest keskmängija viibis väljakul 9 minutit ning ühtegi pealeviset selle ajaga ei sooritanud. Küll jäi tema arvele üks lauapall ja üks isiklik viga.

Võitjate resultatiivseimaks tõusis 24 punkti visanud Landry Shamet, Rashard Kelly tõi 16 silma ja 7 lauapalli. Kaotajate parim oli Quinton Rose 25 punktiga.

NCAA-s hetkel 11. asetatud Wichita State kohtub laupäevases poolfinaalis 21. paigutatud Houstoniga, kes sai 84:56 jagu Central Florida tiimist. Jaanuaris toimunud omavahelises matšis oli Houston parem 73:59, pakkudes sellega Wichita State’ile hooaja ühe kõige piinlikuma kaotuse.