Jämtlandile taas suur võit, Puidet omade resultatiivseim

-Jaan Puidet | Foto: Jämtland Basket

Rootsi korvpalli meistriliigas teenis Jaan Puideti koduklubi Jämtland viiena järjestikuse võidu, kui oli võõrsil 90:69 üle Uppsalast.

Avaveerandi võitis Jämtland 25:16 ning poolajaks kasvatati eduseis 19 punktile. Kolmanda veerandaja mängisid meeskonnad viiki ja viimane neljandik kuulus samuti külalistele.

Algviisikus alustanud Jaan Puideti arvele jäi ligi 25 mänguminuti jooksul 16 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 3/3, kolmesed 3/4), 4 lauapalli, 3 korvisöötu ja üks vaheltlõige. Eestlane tegi kaks isiklikku viga ning tema vastu tehti samuti sama palju vigu.

Võitjate poolelt sai 16 silma kirja ka Brandon Taylor. Uppsala eest viskas Jalen Jenkins 18 punkti ning võttis ka 15 lauapalli.

Jämtland on nüüd viies mängus järjest võidurõõmu maitsta saanud, enne tänast oldi 91:71 paremad Norrköpingist. Turniiritabelis paiknetakse 14 võidu ja 11 kaotusega kolmandal kohal, Uppsala (8-17) on eelviimane.