Puidet ja Jämtland võitsid tabeliliidrit koguni 20 punktiga

-Jaan Puidet | Foto: Siim Semiskar

Rootsi korvpalli meistriliigas tegi Jaan Puidet koduklubi Jämtland võõrsil Norrköpingu vastu hiilgava esituse ja teeniti 91:71 võit.

Norrköping võitis esimese veerandaja 22:19, kui poolajaks oli Jämtland ees juba 48:32. Kolmas veerandaeg võideti seitsme punktiga ja kuigi viimasel neljandikul olid võõrustajad paremad, ei muutnud see enam lõpptulemust.

Jaan Puidet teenis 26,5 minutit mänguaega ning näitas selle aja jooksul 100-protsendilist visketabavust, saades kirja 12 punkti (vabavisked 4/4, kahesed 4/4). Eestlane võttis ka 6 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ning tema vastu tehti 3 viga. Puidet ise kogus 4 isiklikku viga.

Jämtlandi parimad olid Brandon Taylor 21 ja Toni Prostran 20 punktiga. Norrköpingu eest viskas Mikael Lindquist 15 silma, Joakim Kjellböm lisas 10 punkti ja 12 lauapalli.

Turniiritabelis on Jämtland (13-11) nüüd kolmandal kohal. Nörrköping (17-7) langes teiseks.