Lilleõis tegi vägeva kaksikduubli, Viimsi läbis vahegrupi ainsana kaotuseta

-Robert Lilleõis | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas toimus täna üks mäng, milles KK Rae Koss/Hansaviimistlus võitis BC Kalev II meeskonda kindlalt 83:56. Möödunud reedel peeti kaks kohtumist, kui KK Viimsi/Kesklinna KK alistas võõrsil Orissaare Träxi 82:75 ning samuti võistlustules olnud BC Kalev II jäi 64:86 alla Haapsalu Korvpallikoolile. Laupäeval andis Valga Kutseõppekeskus Viimsile loobumisvõidu.

KK Rae Koss sai pääses juba poolajaks 43:20 juhtima. Kolmanda veerandajal kasvatati eduseisu veelgi kümne punkti võrra ja kuigi viimase neljandiku võitsid külalised, polnud võitjas kahtlust.

Robert Lilleõis tegi vägeva kaksikduubli võitjate poolelt, kui kogus 23 punkti ja 19 lauapalli. Toms Provejs lisas 15 silma ning Reimo Saar sai kirja 13 punkti ja 11 lauapalli. Kaotajate parim oli 26 punkti ja 6 lauapalliga Ove-Kristjan Kallas.

Reedeses esimeses mängus võitis Viimsi avaveerandi 27:23, kuid oli poolajaks kahe punktiga kaotusseisu jäänud. Orissaare juhtis ka peale kolmanda veerandaja lõppu, ent Viimsi pani oma paremuse otsustaval neljandikul siiski maksma, mis võideti 20:11.

Üleplatsimees oli Viimsile 22 punkti toonud Kristofer Veismann. 18 silma lisas Kevin Sünd. Orissaare parimaks kerkis 18 punkti ja 11 lauapalliga Aivo Laul. Karli Saar tõi 15 punkti ja 13 lauapalli.

Haapsalu Korvpallikool – BC Kalev II kohtumise statistikat veebis ei leidu.

H-alagrupi läbis Viimsi puhaste paberitega, olles kõik kaheksa mängu võitnud. Orissaare (6-2) platseerus teisele kohale, Valga Kutseõppekeskus pole võiduarvet avanud ja on kogunud kuus kaotust. I-alagrupis jäi KK Rae Koss (4-4) kolmandaks. BC Kalev II (2-6) lõpetas eelviimasel kohal ning Haapsalu (samuti 2-6) jäi viimaseks ehk viiendale kohale.