Võimas viimane veerand viis KK HITO/BC Karjamaa poolfinaali

-Edvard Trumm | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas alistas KK HITO/BC Karjamaa kolmapäeval veerandfinaalseeria otsustavas kohtumises Jõhvi Spordihallis KK Viimsi/Kesklinna KK 80:69 ning võitis seeria mängudega 2:1.

Kodumeeskond haaras avaveerandi järel üheksapunktilise edumaa ning juhtis poolajapausile minnes 42:34. Kolmandat veerandaega alustasid külalised koguni 17:2 spurdiga ja otsustavale neljandikule mindi vastu juba nende 59:54 eduseisul. Mängu lõpp kuulus aga täielikult HITO/Karjamaale, kes võitis viimase veerandi lausa 26:10.

Võitjate eest tegi Veiko Simm üleplatsimehena kaksikduubli, kui viskas 18 punkti, võttis 10 lauapalli ja andis 6 resultatiivset söötu. Margo Tali arvele kogunes 16 punkti, 7 lauapalli ja 5 korvisöötu ning Edvard Trumm lisas 12 silma ja 15 lauapalli. Taniel Šapovalov ja Henry Tammann said mõlemad kirja 10 punkti.

Kaotajate parimad punktitoojad olid Hugo Toom 16, Hugo Kivilo 15 ja Kevin Sünd 13 silmaga.

Poolfinaalis läheb KK HITO/BC Karjamaa vastamisi Keila Korvpallikooli ning Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline’i vahelise paari võitjaga.