KK Viimsi/Kesklinna KK võttis kodus kindla võidu ja viigistas veerandfinaalseeria

-Kevin Sünd | Foto: Siim Semiskar

KK Viimsi/Kesklinna KK alistas laupäeval Saku II liiga veerandfinaali teises kohtumises koduväljakul KK HITO/BC Karjamaa 83:60 ning viigistas kahe võiduni peetava seeria üks-ühele.

Kodumeeskond alustas ühepoolseks kujunenud mängu 8:0 spurdiga ning juhtis avaveerandi järel 20:15. Poolajaks olid võõrustajad ees juba 46:27 ja kolmanda veerandaja lõpuks 65:44.

Terve kohtumise tagaajaja rollis olnud HITO/Karjamaa tabas viskeid väljakult 26/68 ehk 38%, kodumeeskonnal olid vastavad numbrid 29/79 ja 36%. Suurim vahe tuli sisse vabaviskejoonel, kus võõrustajad tabasid 15/21 (71%) ning külalised vaid 3/7 (42%).

Võitjate resultatiivseim oli Kevin Sünd, kes viskas 19 punkti, võttis 5 lauapalli ja andis 2 korvisöötu. Hugo Toom toetas teda 16 punktiga ning kaksikduubli teinud Gregor Rikberg tõi 14 silma ja 10 lauapalli.

Kaotajate poolel tõusis üleplatsimeheks Margo Tali, kelle arvele kogunes 20 punkti, 6 lauapalli ja 3 korvisöötu. Kaksikduubli teinud Veiko Simm lisas 10 punkti ja 13 lauapalli.