Tartu ei jätnud Balti liiga veerandfinaali korduskohtumises Raplale mingit võimalust

-Kristjan Kitsing | Foto: Siim Semiskar

Balti liiga veerandfinaali teine vaatus Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna ja Rapla Avis Utilitase vahel kujunes täna ühepoolseks mängus, milles Tartu võttis suure, 76:47 võidu.

Esimeses kohtumises oli Tartu meeskond parem 73:67 ja Rapla vaja seega seitsmepunktilist võitu, et siit paarist edasi minna või juhtida normaalaja lõpus kuue punktiga, et mäng lisaajale viia. Kodumeeskond sai täna poolajaks neljapunktilise edu sisse ja nii pidi Rapla minimaalselt kümme punkti tagasi mängima. Kolmandal veerandajal tegi Tartu aga asjad selgeks, kui võitis selle koguni 27:8. Viimasel neljandikul kasvatati eduseisu veelgi ja sammuti probleemideta poolfinaali.

Võitjate parim oli Kristjan Kitsing 20 punktiga, Vytenis Cizauskas lisas 18 silma. Võrdselt 10 punkti tõid Janar Talts ja Steven Cook, kellest viimane kogus ka sama palju lauapalle. Rapla poolelt viskas 16 punkti Domagoj Bubalo, kes võttis ühtlasi 8 lauapalli. Võrdselt 8 punkti jäi Nolan Cressleri ja Dominique Hawkinsi arvele.