fbpx
Close

VASTA JA VÕIDA! Kes oli see tuntud Eesti korvpallur, kes…

-Kes on see mängumees Jaak Karbi kõrval? | Foto: Siim Semiskar & Pixabay

Korvpallipodcastis “Möödavise” oli sel nädalal stuudiokülaliseks Rapla Korvpallikooli ja Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskonna juht Jaak Karp. Korvpallis kogu hingega sees oleva mehega rääkisime muuhulgas näiteks välismängijate värbamisest ja sellega seoses juhtunud põnevatest seikadest.

TeamShield’i küsimusmängus aga tahtsime teada üht fakti Jaak Karbi mängijakarjäärist. Küsimus kõlas nii: Kes oli see tuntud Eesti korvpallur, kellega Jaak Karp mängis koos ühes võistkonnas ja kes hiljem pallis tema juhitavas Rapla klubis ja seal oma profikarjääri lõpetas? Uudist illustreerival pildil on kõnealune mängumees naerunäoga varjatuna istumas Jaak Karbi kõrval.

Vastused saab saata meiliaadressile info@korvpall24.ee või Korvpall24.ee Facebooki lehe sõnumitesse.

Auhinnaks on endiselt TeamShield’i poolt kujundatud Korvpall24.ee erilahendusega särk, mille selja peale trükitakse ka võitja poolt soovitud nimi.

Eelmise nädala BSBC noorteturniiri ja unistusteliigat NBA seostanud küsimusele tuli rekordarv õigeid vastuseid (30), kelle seast Jaak Karp loosis fortuunana välja Egon Tintse nime.

Õiges vastuses pidid olema vähemalt kolm nime nendest kaheksast: Kristaps Porzingis, Dairis Bertans, Davis Bertans, Rodions Kurucs ja Anzejs Pasecniks (kõik Läti), Jonas Jerebko ja Jeffery Taylor (mõlemad Rootsi) ja Lauri Markkanen (Soome). Eelmist küsimusmängu illustreeriva uudise peapildiks oli BSBC-l pikali kukutatud noor ja üsna nukra ilmega Kristaps Porzingis.

Selleks, et auhind kätte saada, tuleb Egonil pilk peale visata TeamShield.com Facebooki lehele ja hakata seda jälgima. Seejärel peab ühendust võtma PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

Kuula saadet (küsimusmäng alates 34.57):

scroll to top
Inline
Inline