fbpx
Close

Veideman Itaalia esiliigast: võid kõiki võita ja halval päeval kõigilt tappa saada

-Rain Veideman | Foto: Siim Semiskar

-Rain Veideman | Foto: Siim Semiskar

Itaalia esiliigas Udine meeskonnas mängiv Eesti korvpallikoondise liider Rain Veideman on meeskonna senise hooajaga väga rahul ning eesmärgiks on seatud play-offi pääs.

Tagamees sõnas portaalile Korvpall24.ee et üldiselt on pigem põhjust rõõmustamiseks: “Hooaja esimese poolega olen väga rahul. Keegi ei oodanud meilt sellist edu, et oleme tabelis esimese nelja hulgas. Isiklikus plaanis olen samuti rahul, aga eks on vaja veel harjuda, kuna pean platsil täitma pidevalt mängujuhi rolli.”

Koos ameeriklase Kyndall Dykes’iga on Veideman meeskonnas kindel liider, kui mänguminuteid on eestlasele kogunenud keskmiselt 30,8, punkte 12,5, lauapalle 3,8 ning korvisööte 3,6.

Veidemani sõnul tuleb suurem koormus hoopis trennidest, aga seni on ta vastu pidanud: “Olin harjunud mängima 2-3 korda nädalas, kuid nüüd on vaid üks matš. Justkui peaks olema rohkem võimalust välja puhata. Aga kunagi varem pole ma nii intensiivselt trenni teinud. Trennid on kohati kaks korda päevas ja pikad, kuid praegu olen vastu pidanud.”

“Eesmärgiks on ikka play-offi pääs. Üritame meeskonnana järjest paremaks saada. Itaalia liiga on selline, et võid kõiki vastaseid võita, aga halval päeval võid ka kõigi käest tappa saada,” tõi Veideman välja sealse liiga ühtlase taseme.

 

scroll to top