fbpx
Close

Tiit Sokk: Veidemanil oli tõsine põhjus ja oleks patt vastu olla

-Tiit Sokk ja Rain Veideman | Foto: Siim Semiskar

-Tiit Sokk ja Rain Veideman | Foto: Siim Semiskar

Itaalia meedia kirjutas juba kolmapäeva õhtul, et Itaalia esiliigas Udine klubis palliv Rain Veideman Eesti koondisele veebruaris toimuvateks mängudeks appi ei tule. Neljapäeval kinnitas seda uudist ka koondise peatreener Tiit Sokk.

“Veideman ilusti palus, kuna klubi ajaloos on esimest korda juhus, kui nad said karikavõistluste final eight turniirile. Keegi klubis otseselt vastu ei ole tema koondisesse tulemisele, kuid nad tahavad nii tähtsast üritusest parimat saavutust. See oli tõsine põhjus ning minu meelest on ta alati ausalt oma töö ära teinud ning oleks patt vastu olla” sõnas Sokk Korvpall24.ee portaalile.

Peatreener lisas: “Kui ta tuleks koondise juurde, siis oleks reedel ja pühapäeval mängud, liigamäng oleks teisipäeval ja kolmapäeval hakkaks karikaturniir. Veidemani mängude koormus oleks siis vist seitsme mängu 10 päeva jooksul. See oleks üle mõistuse.”

Soku sõnul saavad hea võimaluse ennast tõestada teised mängumehed: “Kerge see olema ei saa ning järgmised mehed peavad kindlasti valmis olema, et rünnakul aktiivne olla ja Veideka töö ise ära teha.”

Soku sõnul on ülejäänud kutse saanud koondislased kõik praeguse seisuga oma tulekut kinnitanud.

scroll to top