fbpx
Close

Norman Käbin: kaotus Barsõle jääb kripeldama

-Norman Käbin | Foto: TTÜ KK Facebook

TTÜ mängujuht Norman Käbin sõnas pärast Balti liiga hooaja viimases kohtumises teenitud 28-punktilist kaotust Pieno žvaigždesilt, et vastane oli seekord tugevam, kuid kripeldama jääb varasem kaotus Kasahstani klubile Barsõle.

“Kokkuvõttes võib öelda küll, et tugevam võitis. Arvan siiski, et vahe poleks pidanud nii suur olema. Teise poolaja alguses saime kaheksa punkti kaugusele, kuid siis tegime paar vale otsust ning see karistatakse valusalt ära. Nende poolt vaadatuna oli vahe juba 16 punkti ja nii ta läks.”

“Kaotust Barsõle oleks pidanud vältima, see oli piinlik. Me pidanuks 20 punktiga selle ära võtma ja selg sirgelt lahkuma,” ütles Käbin TTÜ Facebooki lehel avaldatud video vahendusel.

Eesti liigas võõrustab TTÜ pühapäeval Valga-Valka Maks&Mooritsa meeskonda. Viimati teeniti võõrsil Tartu Ülikooli üle magus 84:79 võit ja Käbini sõnul on vaatamata leedukatelt saadud suurele kaotusele ka midagi kõrva taha panna.

“Võtame siit mängust kaasa selle, kuidas korvi all ja kaitses ei tohiks tegutseda. Valgal on ka paar pikka korvi all olemas. Puhkame homme (täna – toim.) ja siis teeme trenni ning pühapäeval proovime võita.”

scroll to top