fbpx
Close

Priit Vene: selle “miinus kahe” pealt annab kõike teha!

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

Balti liiga pronksiseeria avamängus pidi Tartu Ülikooli korvpallimeeskond koduväljakul tunnistama Leedu meeskonna Šiauliai 88:86 paremust. Nii tartlaste liidermängija Janar Talts kui ka peatreener Priit Vene arvates avamänguga pronksiomanik veel ei selgunud.

“See kindlasti ei ole maailma lõpp, aga alati võiks ju paremini. Nad üllatasid (teisel poolajal) väikese pressinguga, mis ajas meil rütmi natuke sassi. Mõned lihtsad visked ei saanud sisse ja sellised asjad,” lausus 12 punkti visanud Talts ETV spordiuudistele.

Tartu asus 28:11 juhtima, kuid külalised vastasid järgmisel kümnel minutil 25:12 veerandaja võiduga. “Eks nemad kompasid natukene ja andsid meile rohkem ruumi ja meie karistasime ära. Pärast, kui nad hakkasid kõrgemalt peale käima ja pressima, siis jäime hätta,” sõnas Tartu peatreener Priit Vene.

“Selle “miinus kahe” pealt annab kõike teha! Täitsa mängitav sats, ega nad väga meid millegagi ei üllatanud. Pigem peame ise veel rohkem valmis olema füüsiliseks võitluseks. Füüsiliselt on nad meist veidi üle,” tõi Vene välja ühe punkti, kus tartlased alla jäävad.

Kordusmäng Šiauliais peetakse 4. aprillil.

scroll to top