Viimsi tabas teises liiga võidumängus 15 kaugviset

-Kevin Sünd | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas alistas KK Viimsi/Kesklinna KK (3-4) laupäevases A-alagrupi mängus Orissaare Träxi (3-6) 95:66 (21:12, 21:20, 29:14, 24:20).

Kaurulaugu Spordikeskuses aset leidnud kohtumist alustas kindlamalt Viimsi, juhtides kolme minuti järel 10:2. Orissaare suutis teisel veerandaja keskpaigaks kaotusseisu minimaalseks mängida, kuid kodumeeskonna tõhus lõpuspurt andis poolajaks Viimsile 10-punktilise eduseisu. Kolmandal veerandajal ei jätnud väljakuperemehed midagi saatuse hooleks, tehes seisul 44:35 kolme minuti jooksul 17:0 vahespurdi. Mängu viimasel neljandikul kasvatasid väljakuperemehed edu veelgi, vormistades hooaja ülekaalukaima võidu. Orissaare võitis lauavõitluse 50:34, kuid patustas 31 pallikaotusega, millest Viimsi teenis 30 punkti. Kodumeeskond tabas hästi kaugviskeid (15/42), mis andis neile võrdluses külalistega (5/14) samuti 30 lisapunkti.

Viimsi ridades tõusis üleplatsimeheks Tauri Miggur 19 punkti, 9 lauapalli ja 5 sööduga. Kevin Sünd lisas 18 silma. Jorgen Rikberg tõi 11 ja Isak Lambot 10 punkti.

Orissaare parimana tõi Karli Saar 17 minuti jooksul 15 punkti ja hankis 11 lauapalli. Härmo Lambuti kontosse jäi 12 punkti, 5 lauapalli ja 4 söötu. Alari Hiis viskas 9 punkti ja korjas 6 lauapalli.

Teine liiga jätkub teisipäeval, kui Orissaare Träx (3-7) kohtub võõrsil BC Kalev II (2-7) meeskonnaga.