Võrumaa elas üle Laanemetsa 8 kolmest ja 36 punkti ning teenis napi võidu

-Fredi Parker ja Henri Ausmaa | Foto: Martin Rebane/EKL

Saku II liigas teenis kolmapäeval napi 88:87 võidu Võrumaa meeskond, kes alistas võõral väljakul Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline’i.

Enne otsustavat viimast veerandaega oli suurepärast visketabavust näidanud Võrumaa kasvatanud eduseisu 72:56 peale. Veel viis minutit enne lõpuvilet oli Reinar Halliku meeskond taga 15 punktiga, kuid Markus Laanemetsa viskekontserdi ja tugeva kaitse toel jõuti mängu lõpus 87:87 viigini. Võrumaa tabas enda viimasel rünnakul kahest vabaviskest ühe ja Laanemets sai teisel pool kaheksalt meetrilt kolmest proovida, ent see ei tabanud, kirjutab Basket.ee.

Võitjate parimana kogus Fredi Parker 21 punkti Andre Treial lisas 17 silma ja 7 lauapalli, Martin Kulberg 14 ja Eiko Roosimaa 12 silma. Üleplatsimeheks tõusis 8 kaugviset 15-st tabanud Laanemets, kes lisaks korjas ka 7 lauapalli. Artur Saariste lisas 23 silma.

Võrumaa paikneb B-alagrupis 8 võidu ja 3 kaotusega kolmandal kohal, Reinar Halliku KK/Expertline’il on 8 võitu ja 4 kaotust, millega hoitakse hetkel neljandat kohta.