fbpx
Close

Zion Williamson sai väidetavalt enne Duke’i ülikooli minekut meelehead

-Zion Williamson | Foto: AFP/Scanpix

-Zion Williamson | Foto: AFP/Scanpix

Zion Williamsoni peetakse üheks talendikamaks noormängijaks NBA-s, kes toonud seni 19 mänguga 23,6 punkti ja 6,8 lauapalli keskmiselt kohtumises. Noormees oli kuulus juba ammu enne unelmate liigasse jõudmist. Maineka Duke’i ülikooli eest mängides tõi Williamson saali peaaegu alati rahvast täis ning pileteid müüdi mõnele kohtumisele suisa 2000 dollariga

Just selle maineka ülikooliga seoses on Zion Williamson kistud kohtusse.  Noormehe endine turundusagent Gina Ford väitis kohtus (Sportando portaali vahendusel), et enne Duke’i ülikooli minekut said palluri ema ning kasuisa nii raha kui ka muud meelehead ülikoolilt endalt, Nike’lt ja Adidaselt.

Fordi sõnul kindlustas see Williamsoni mängimise Duke’i ülikoolis kui ka pani noormehe kandma Nike’i varustust. Nike on muuhulgas üks Duke’i suursponsoritest. Samamoodi sai Fordi sõnul Williamsoni perekond raha, treeningvarustust jm kingitusi Adidaselt, kes samuti üritas pallurit meelitada oma ridadesse ning suunata mängima endale sobivasse ülikooli.

Praeguseks hetkeks on Williamson sõlminud sponsorlepingu Jordani kaubamärgiga, mis peaks pallurile seitsme aasta jooksul sisse tooma 75 miljonit dollarit.

scroll to top