fbpx
Close

Kalev/Cramost skandaaliga lahkunud Tony Wroten sammub NBA suunas

-Tony Wroten | Foto: Siim Semiskar

-Tony Wroten | Foto: Siim Semiskar

Möödunud hooajal BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonnast tüliga lahkunud Tony Wroten üritab pääseda tagasi unistusteliigasse NBA läbi suveliiga, kui tema nimi anti üles Washington Wizardsi suveliigatiimi koosseisus.

26-aastane ja 196 cm pikkune tagamängija liitus Cramoga mäletatavasti detsembri viimastel päevadel ning mehel võttis omajagu aega, et vormi koguda ja mängutempoga taas harjuda. Kevadel pakkus varasemalt Memphises ja Philadelphias kokku 151 NBA kohtumist pidanud Wroten kohati juba päris ilusaid esitusi.

Kõik jooksis kraavi aga VTB Ühisliiga veerandfinaalseeria ajal Kaasani Unicsi vastu, kui Wroten ja Kalev/Cramo peatreener Donaldas Kairys läksid ühe kohtumise ajal tülli ning see päädis mängumehe lahkumisega vahetult enne Eesti meistrivõistluste finaalseeriat.

Nüüd teatas Washington Wizardsi klubi, et Wroten on üks 18-st mängijast, kes alustab nendega teisipäeval lühikest treeninglaagrit, et valmis olla suveliigamängudeks. Laager kestab neljapäevani ning kavas on iga päev teha kahetunnised treeningud.

Wizards alustab suveliigamänge 6. juulil ning Wroten saab kohe ennast tõsiselt proovile panna, kui vastu tuleb New Orleans Pelicans ning eelmise hooaja ülikoolikorvpalli fenomen ja suvise drafti esimene valik Zion Williamson.

Wizardsi suveliigameeskonna nimekirjast tasub mainida lisaks Wrotenile ka Gonzaga ülikoolist NBA-sse siirdunud jaapanlast Rui Hachimurat, kes võeti tänavu suvel 9. draftivalikuna. 21-aastase Hachimura vastu mängimisest rääkis kevadel Korvpall24.ee portaalile meie keskmängija Matthias Tass.

scroll to top